CONCERT CARITABIL PENTRU STEFAN

EVENIMENT CARITABIL "AJUTA-I SA ZAMBEASCA" - "SAVE STEFAN", diagnosticat cu CANCER OSOS, in colaborare cu Antena 1 si Observator, Fundația Prețuiește Clipa si Fundatia Dragos Tudorache va invita pe data de 25 si 26 ianuarie, incepand cu ora 21:00 la Palace Pub - Irish - Restaurant & Garden, Calea Rahovei 147-153, Palatul Bragadiru.

Alearga, paseste si joaca fotbal, acum cat mai are timp. Pentru Stefan, fiecare pas e o binecuvantare. In fiecare zi, piciorul sau stang e mancat de cancerul osos. Ar avea o sansa sa ramana intreg. Pretul acesteia se ridica la douazeci de mii de euro.
Pentru el, fiecare zi e o batalie castigata. Si fiecare gest marunt, facut chiar si de oameni pe care nu i-a cunoscut niciodata, il impresioneaza pana la lacrimi.

Impreuna il putem ajuta sa zambeasca!